EYLÜL'Ü SEVERİM......

    EYLÜL'Ü SEVERIM ...                                                                                                                                                                      Yağmuru, hüznü de nedendir bilinmez ama; Eylül geldimi, yağmur yağdımı   çocuk olur yüreğim, gözlerim dolu dolu olur.   Serin esen bir rüzgarın,  tozlu gövdeli ağaçların,   yapraklarını dökmesini,anımsarım, hep hüzünlenirim.   Ben hüznü severim,  nedendir bilmem ama severim.   rüzgarlar eser yüreğimde, yağmurlar yağar gözlerimde,   çocuk olur umutlanırım.   Içimde fırtınalar kopar o an.   Eylülde acılar mahkum alır beni.   özlem kaplar içimi içimden şiirler yazmak geçer. Ben hüznü severim oysa..  Kendimi bildim bileli.. Bir Eylül gecesi, serin bir rüzgar esiyor üstüme. Ayaklarımda sızılar, zaman geçiyor ayaklarımın arasından. Bir çadır var kaldırımda umutların doluştuğu,bir çadır. Ey! Acımasız zaman değişen sadece zaman olsa,gam yemem..! Ya insanlar..? Ben hüznü severim, ben Eylülü severim. kendimi bildim bileli böyleyim.. Hüzün dolaşıyor yüreğime Eylülde, gözlerim buğulanıyor, gecenin serinliği düşüyor içime, özlemlerim karışıyor şehrin ışıklarına, tutkularım dolaşıyor damarlarımda ben Eylülü severim kendimi bildim bileli ........................................... Tülay BALCI

1 Kasım 2008 Cumartesi

Hoşgeldin Bebek Pastası..KATJA ve İLKİN'e sevgilerimle..

Bu pastayı yakında bebekleri olacak sevgili kuzenim İlkin ve güzel eşi Katja armağan ediyorum..
Bebişin hayırlısıyla dünyaya gelmesini, Anne babasıyla ve tüm sevenleriyle sağlıklı, huzurlu, mutluluk dolu bir ömür geçirmesini diliyorum.....

6 yorum:

www.hayriye73.blogcu.com dedi ki...

canım benim çok teşekkür ederim bende çok meraklıyım bu tür şekillere sanırım mesleğimden dolayı bana şeker hamuru tarifini verirsen ve püf noktaları varsa şekillendiriken ve ne gibi başka malzemeler alacaksam boş bir zamanında bildirirsen sevinirim, ne kadar şanslıyım böyle yetenekli bir arkadaşım ve bilgi alabileceğim eylülüm olduğu için ben izmirde yaşıyorum istanbul daha aktif bu konularda arkadaşlar kursa falan gidiyolar bende araştıracağım varsa giderim sevgiler canım...bol kazançlı günler.....

SeyyAh dedi ki...

Sevgili ailemizin gönül dostu arkadaşımız...
sizden haber alabilmenin mutluluğu ile blogcu sayfalarında dolandık...
tüm güzel sözleriniz için içten tekrar teşekkür ediyor unutulmadığınızı bilmenizi istiyoruz...
Seyyah & Soframdan

Eylül dedi ki...

"Hayriyeciğim en kısa zamanda sana döneceğim canım ayrıca bende çok şanlıyım ki sizler gibi arkadaşlarım var..."Teşekkür ederim Akif abi ve Fatma'cığım..Bazı insanlar vardır bir kez yüreğine girdimi asla çıkmazlar sizler gibi..

Dilekk dedi ki...

eylülcüm ziyaretin beni çok sevindirdi, turşular bitiyor neredeyse geleceksen hemen gel,öptüm sevgiler...

Asiye dedi ki...

Eylülcüğüm, canım bitanem. Sayfamda seni görünce gözlerime inanamadım, gözlerimi oğuşturdum bir daha baktım serap mı diye. Bitanem ne kadar geliştirmişsin şeker hamurları hayranım sana.
Ankara-İstanbul blogger buluşması olacak 15 kasım da. Ben taa ankaradan gelirken senin katılmaman olmaz dimi canım :) http://mutlulukmutfaktagizlidir.blogspot.com/ burçak ile bağlantıya geç lütfen.
Kucak dolusu sevgiler, seni seviyorum..

Eylül dedi ki...

"Dilekcim teşekkürler şu an yemiş gibi oldum tadı damağımda:) Şimdi sevindin ama sonra bıkmayasın benden:) öpüyorum canım..

"canım Asiyem teşekkür ederim..Yaaa sen gelirsinde ben gelmemmi tabi gelirim en kısa zamanda arkadaşla bağlantıya geçeceğim öpüyorum canım ..